Loading...

► Travel Information: COVID-19

Mercure Hotel Amsterdam West
Kamers
1 Kamer, 1 Volw., 0 Kinderen
Kamers
-
1
+
Volw.
/Kamer
-
1
+
Kinderen
/Room (Age 0-11)
-
0
+
Volw.
Kinderen

Gratis wifi Beste prijsgarantie

Vergaderen in Amsterdam

vergaderen vlak bij Schiphol

Vergaderingen, conferenties & evenementen in Amsterdam 


Conferentiehotel Amsterdam

Vergadering in Amsterdam vlak bij Schiphol? Mercure Hotel Amsterdam West is de ideale locatie om te vergaderen in Amsterdam. Het hotel beschikt over 14 zalen en een maximale capaciteit van 200 personen.

Het hotel ligt centraal tussen Amsterdam Airport Schiphol en de Zuidas. Gezien de ligging gelijk aan de A4 bij afslag Sloten en vlak bij de A9 en A10, bereiken uw gasten het hotel eenvoudig en snel. Uw internationale gasten bereiken Mercure Amsterdam in ongeveer 10 minuten met de taxi vanaf Amsterdam Schiphol Airport.

Al onze vergaderzalen beschikken over airconditioning, gratis wifi, daglicht en andere vergaderfaciliteiten. Maak van uw meeting in Amsterdam een succes bij Mercure hotel Amsterdam West.

EIGENSCHAPPEN


N

14 vergaderzalen tot 200 personen

N

Airconditioning

N

Gratis WiFi

N

Daglicht

N

Snelle internetverbinding

N

Videoconferencing*

N

Podium*

N

Audio & video apparatuur*

Zaalcapaciteiten


ZaalnaamTheaterKlasBanketU-VormOppervlak in m²
Zaal 1Blok 6Blok 6Blok 6Blok 6Blok 6
Zaal 2261001044
Zaal 3462402057
Zaal 4461902057
Zaal 5462402057
Zaal 6463902057
Zaal 7Blok 8Blok 8Blok 8Blok 8Blok 8
Zaal 82100039
Zaal 82100039
Zaal 9512502166
Zaal 10462502167
Zaal 11261901546
Zaal 122619801546
Zaal 13261901546
Zaal 1424801138
Zaal 3+410139030117
Zaal 3+4+516160054175
Zaal 3+4+5+62017500231
Zaal 4+510139030117
Zaal 4+5+616160054175
Zaal 5+610139030117
Zaal 9+1410149029102
Zaal 10+117131025114
Zaal 11+12713102591
Zaal 11+12+1315149032137

VergaderAANBIEDINGEN

Volledige dagaanbieding

✔ Vergaderzaal voor het aantal deelnemers

✔ Scherm, beamer, flipover

✔ Onbeperkt frisdrank in de vergaderruimte (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-Up)

✔ Welkomstkoffie met croissants

✔ 2 koffiepauzes met fruit & 3 andere snacks

✔ 3-gangenlunch buffet/menu

✔ Onbeperkt frisdrank tijdens de lunch (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-Up)



Vanaf € 54 p.p./dag, vanaf 10 personen

✔ Vergaderzaal voor het aantal deelnemers

✔ Scherm, beamer, flipover

✔ Onbeperkt frisdrank in de vergaderruimte (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-Up)

✔ 2 koffiepauzes met fruit & 3 andere snacks

✔ 3-gangenlunch buffet/menu

✔ Onbeperkt frisdrank tijdens de lunch (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-Up)

Vanaf € 51 p.p./dag, vanaf 10 personen

✔ Vergaderzaal voor het aantal deelnemers

✔ Scherm, beamer, flipover

✔ Onbeperkt frisdrank in de vergaderruimte (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-Up)

✔ 2 koffiepauzes met fruit & 3 andere snacks

✔ 3-gangenlunch buffet/menu



Vanaf € 48 p.p./dag, vanaf 10 personen

VRAAG HET ONZE EXPERTS

Contact & boeking